Yeni Eve Taşınan Birine Ne Hediye Alabiliriz?

Yeni Eve Taşınan Birine Ne Hediye Alabiliriz?

Yeni bir eve taşınmış olan birinin ev ziyaretine giderken akıllardan bitmek tükenmeyen tek bir soru oluyor. “Ne hediye alsam?” Bir yandan kullanabilecekleri bir yandan da görsel olarak tatmin edecek ürünler arıyoruz. Modern tasarımlarıyla göz dolduran bu evler için yine benzer tasarımlara sahip, modaya uygun ve modern çizgilere yer verilmiş olan hediyelik eşyalar önemli bir yer kaplıyor. Duru Crystal ise tasarımları ile sizi bu derin düşüncelerden kurtarıyor.

Tasarlanmış kristal ürünleri, ustalar tarafından el işçiliğinin ön planda tutularak modern ve modaya uygun tasarımlara yer verilmesini sağlıyor. Kahve yanı kristal bardak, karaf, sürahi, vazo ve sunumlukların yer aldığı geniş ürün yelpazesi ile sizi derin düşüncelerden kurtarıyor. Farklı renk seçenekleri sayesinde de hediye olarak aldığınız kişinin zevkine veya ev dizaynına uygun ürünler seçebilmenizi sağlıyor.

Modaya Uygun Kristal Bardak Modelleri

Yeni eve yapılan kahve ziyaretleri ilk aylarda olabildiğince çoktur. Sonraki günlerde de kahve misafirleri hiç bitmez. Misafire karşı yapılan sunum da baş üstünde olduğunu göstermek için ayrı bir özenle hazırlanmaktadır. Kahve sunumlarının da en kurtarıcı ürünü kahve yanı kristal bardak modelleridir. Hediye olarak tercih ettiğiniz kahve yanı kristal bardak takımı hem oldukça kullanışlı hem de şık bir yer kaplayarak göz dolduran tasarımlara sahiptir. Chiara Alessi bardakmodelleri kahve yanında kullanılabileceği gibi günlük hayatta su bardağı olarak da kullanıma uygundur.

Bardak tercih etmek istemiyorsanız da Bohemia kristal renkli kadeh tasarımlarına göz atabilirsiniz. Su bardağına göre daha az hacimli olan kadehler, fincan yanındaki zarif yapısı ile şık bir görüntü sunmaktadır. Su haricinde içerisine likör koyarak da Türk kahvesi yanında sunuma uygundur. Chiara Alessi bardakve Bohemia kristal renkli kadeh tercih edebileceğiniz farklı renklere sahip olduğu için seçim yaparken zor alanlar yaşamanıza neden olabilir. Ancak günün sonunda en uygununa karar verebilir ve renkler ile dilediğiniz takımı oluşturabilir, kombini tamamlayabilirsiniz.

Kristal Bardak Tasarımlarında El İşçiliği

Duru crystal ailesi tüm kristal ürünlerinde el işçiliğine önem vermektedir. Hayata geçirdikleri tüm tasarımları, özenle ev sahipliği yapan ustaları tarafından modern çizgiler üzerinde geliştirilmektedir. Kahve yanı kristal bardak ve kahve yanı su bardağıçeşitleri her zevke uygun farklı modellemelere sahiptir. Bohemia kristal renkli kadeh ince uzun gövdesi ile tutuş kolaylığı sağlarken Chiara Alessi bardakise gün içinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir tasarıma ve hacme sahiptir.

Sizler de Duru Crystal ile tanışmak istiyorsanız ve en iyi hediyenin kristal bardak olduğunu düşünüyorsanız https://www.durucrystalgoods.com adresinden ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. info@durucrystal.com adresine e-posta yolu ile ulaşarak mevcut sorularınıza yanıt alabilir ya da WhatsApp üzerinden iletişim kurmak istiyorsanız 0543 899 83 94 telefon numarası üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Genel Kültür