Victor Guzman’dan Beşiktaş Sorusuna Cevap! İşte Takımın Transferi

Victor Guzman’dan Beşiktaş Sorusuna Cevap! İşte Takımın Transferi

Victor Guzman’dan Beşiktaş Sorusuna Cevap! İşte Takımın Transferi…

Beşiktaş takımının transfer hedefleri arasında gösterilmekte olan Victor Guzman’ın geleceği ile ilgili birtakım açıklamalarda bulundu. Meksika Ligi ekibi olarak yer olmakta bulunan Tijuana’da forma giymiş olan ve 20 yaşında bulunan stoper oyuncusu, siyah-beyazlı takıma transfer iddiaları hakkında konuşup, açıklamalarda bulundu. Şu an herhangi bir teklif olmadığını kaydetmekte olan genç futbol oyuncusu, her oyuncunun Avrupa içerisinde oynama hayali olduğunu ifade etti. İşte ifadede geçen o sözler…

Beşiktaş’ın transfer gündeminde yer alan Victor Guzman, transfer iddiaları ile ilgili birtakım açıklamalarda bulundu.

Guzman yaptığı açıklamada, “Transferlerle pek ilgilenmiyorum. Menajerimle bu konuları çok az konuşuyoruz. Ben şu anda Tijuana’nın başarısına odaklanmış durumdayım.” Sözlerine yer verdi. Bu açıklamalara da canlı bahis siteleri içerisinde yer aldı.

BEŞİKTAŞ İLGİLENİYOR MU?
Beşiktaş takımının kendisi ile ilgilenip ilgilenmediğine dair gelen soruya genç stoper, “Benim için şu an bir teklifi yok. Her oyuncunun hayali Avrupa’da oynamaktır. Ancak ben bugüne odaklanıyorum.” şeklinde konuştu.

Başarılı oyuncu son olarak da, “Eskiden defans oyuncuları bu kadar dikkat çekmiyordu. Ama şimdi topla ya da topsuz oynamayı bilen savunmacılara ihtiyacınız var.” diyerek sözlerini tamamladı.

Spor