Roger Federer Veda Etti Hayranları Gözyaşlarını Tutamadı

Roger Federer Veda Etti Hayranları Gözyaşlarını Tutamadı

Roger Federer Veda Etti Hayranları Gözyaşlarını Tutamadı

Tenis yıldızı Roger Federer’in ciddi potansiyele sahip bir hayran kitlesi var ve onlara karşılık vermeyi çok seviyor. Kariyeri boyunca Federer, profesyonel bir tenisçi için etkileyici bir rekor olan 21Grand Slam şampiyonluğu kazandı. Ayrıca 2008 Yaz Olimpiyatları’nda bronz madalya ve 2012 Yaz Olimpiyatları’nda gümüş madalya kazandı. Kariyeri boyunca taraftarlar, Federers’ın tenis oynamasını ve onunla tanışmasını izlemeyi sevdi. Cloudbet.com

Roger Federer profesyonel tenisi bırakacağını açıkladığında hayranları bunu duyunca üzülüyor. Ancak tenis oynamaktan elinden geldiğince keyif almak istiyor. Yahoo’ya göre, Federer tenisten sonra zamanını seyahat ederek, golf oynayarak ve ailesiyle vakit geçirerek geçirmeyi planlıyor. Ayrıca dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi çocuklarla çalışmayı ve deneyimlerini sosyal medya aracılığıyla paylaşmayı planlıyor. Ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki yoksul çocuklara eğitim veren bir vakfı var. Temel olarak, Roger Federer, kendi alanında yıllarca kazandığı başarının ardından hayranlarına nasıl karşılık vereceğini biliyor.

Federer’in bunu yapmasının bir yolu, Twitter ve Facebook hesapları için içerik oluşturmaktır. Farklı mekanlarda tenis oynarken çekilmiş fotoğraflarını paylaşıyor ve takipçileriyle çeşitli konuları konuşuyor. Bu, hayranları tenis dışında neler yaptığı konusunda güncel tutar ve onlara her gün sabırsızlıkla bekleyecekleri yeni bir şey verir. Ayrıca, iletişim için üçüncü bir tarafa güvenmeden hayranlarıyla doğrudan etkileşim kurmasını sağlar. Bu şekilde, gönderdiği tüm mesajların hayranları için güvenilir ve alakalı olmasını sağlayabilir.

Sosyal Yardım Destekleriyle İlgileri Üzerine Çekiyor!

Feder’in hayranlarını takip etmesinin bir başka yolu da onlar için buluşmalar düzenlemektir. Örneğin, tenis kulübünün üyeleri için düzenli etkinliklere ev sahipliği yapar ve bu da ona profesyonel bir tenis oyuncusu olarak kariyerinden eski arkadaşlarıyla tanışma fırsatı verir. Ayrıca UNICEF projesi Çocuk Koruma Köyü (CPV) aracılığıyla dünyanın dört bir yanında ihtiyaç sahibi çocuklara yönelik etkinlikler düzenlemektedir. Bu etkinlikler, dünya çapında yoksulluk içinde yaşayan çocuklara, başka türlü sahip olamayacakları fırsatlar sunuyor. Esasen, Roger Federer, tenis kortunda unutulmaz performanslarla yıllarca onları eğlendirdikten sonra hayranlarını takip etmenin zor olduğunu anlıyor. Ancak, mümkün olduğunda onlara geri vermenin yollarını buldu.

Spor