Revizyon Burun Estetiği Ne Kadar Sürer

Revizyon Burun Estetiği Ne Kadar Sürer

Estetik ameliyatlar çoğunlukla zor olmasa da işlem zaman zaman uzun sürebilir. Tabii ki bir estetik ameliyatın ne kadar uzun süreceği yapılacak şeylere bağlıdır. Sonuçta her insanın istediği şeyler farklıdır aynı zamanda o kişiye uygulanması gerekenler farklılık gösterir. Bu yüzden sabit bir rakam söylenemez ve revizyon burun estetiği şu kadar sürer denemez ancak yarım saatten başlayan süreler mevcuttur. Yarım saatlik süre birkaç saate kadar çıkabilmektedir. Yani sürenin uzaması korkulacak bir şey değildir ve gayet doğaldır.

Revizyon burun estetiğini tercih edeceğiniz zaman doktorunuzla her şeyi ayrıntısıyla konuşmalısınız. Bu konuşmayı yapmadan önce burnunuzun durumunun netlik kazanması yani ilk ameliyattan sonrasında 6 ay kadar bir süre geçmiş olması gerekir. Bunun sebebi burnunuzun tam olarak durumu netleşmeden ne konuda değişiklik yapılacağı üzerine düşünmenin mümkün olmayacağıdır ve yanlış çıkarımlar yapılabileceğidir. Bu yüzden burnunuz üzerinde değişikliğe gitmek konusunda aceleci olmamanız gerekir.

Herkesin Revizyon Burun Estetiği Olması Mümkün Müdür?

Burun estetiği yaptırmış kişiler kendilerinin revizyon burun estetiğini tercih edip edemeyeceğini düşünebilir. Burun estetiği yaptıran kişiler ikinci aşama olan revizyon burun estetiği yaptıramayabilir. Sizin durumunuzun uygunluğu ancak gerekli muayenelerden sonra netleşir. Bu yüzden bu konuda net bilgi vermek mümkün değildir ancak herkesin revizyon burun estetiği olamayacağını söyleyebiliriz. Bu konuda gerekli muayenelere girerek uygunluğunuzu öğrenirsiniz. Eğer uygunsanız yeniden estetik hakkında konuşulur, önceki estetikte nelerin başarısız olduğu konusunda durum netleştirilir. Böylece önceki burun estetiğinde başarısız olunan sorunlara çözüm bulunur ve daha başarılı bir işlem gerçekleştirilir. Böylece hastaların mağduriyeti de giderilmiş olur.

Burun Estetiği Sonrası Kendinizi Çok İyi Hissedeceksiniz

Burun estetiği yaptırdıktan sonra burnunuz daha güzel bir hale gelecektir ve burnunuzu öyle görmekten çok mutlu olacaksınız. Burun yapısı güzelliği fazlasıyla etkiler, güzel bir burun yapısına sahip olduğunuz zaman oldukça güzel görüneceksiniz. Güzel görünmekten de çok memnun olacaksınız ve insanların size bakışının değiştiğini bile göreceksiniz. Suratınızın güzelliğini burun estetiğiyle ortaya çıkarmak isterseniz bunu yapmak hiç de zor değil. Şerif Yavuz internet adresini ziyaret ederek burun estetiğine dair çeşitli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Sağlık