Parke Sektöründe Herkese Hitap Eden Marka: EskaFloor

Parke Sektöründe Herkese Hitap Eden Marka: EskaFloor

Müşterilerine profesyonel ürünler sunmak anlamında nesillerdir aktif olarak hizmet veren EskaFloor, parke sektöründe herkese hitap etmeyi sürdürüyor.

Marküteri Ürünleriyle Türkiye’ye Bir İlki Yaşatıyor

EskaFloor, laminant, macarparke, marküteri, balıksırtı parke çeşitleriyle müşterilerine hizmet verirken, yenilikçi ve uzman bir yaklaşımla da mermer ve pirinç gibi ürünleri de parke ile birleştiriyor. Farklı bir anlayış sonucunda mermer ve pirinç gibi ürünlerin parke ile birleşmesiyle, farklı ve benzersiz marküteri tasarımları oluşturularak müşterilere sunuluyor.

 Firma, dördüncü nesil olarak devam edilen parke sektöründe, marküteri parke türünde Türkiye’deki ilk temsilcisi olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Nesillerdir Benzersiz Ürünleri Müşterilerine Sunuyor

EskaFloor, geniş ve benzersiz ürün yelpazesiyle, nesillerdir sürdürdüğü hizmeti, teknik bilgilerle harmanlayıp en kaliteli ve en iyi ürünleri müşterilerine ulaştırıyor.

EskaFloor, marküteri parke, macar parke ve lamine parke anlamında çok çeşitli ve yenilikçi ürünleri müşterilerine sunuyor.

Dünya Çapındaki Yenilikleri Takip Ediyor

 Dünya çapındaki yenilikleri, gelişmeleri ve trendleri takip eden EskaFloor, ürettiği ürünleri de yeniliklere, gelişmelere ve trendlere göre geliştiriyor. Müşterilerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için yola çıkan EskaFloor, hayalleri gerçekleştirmek için insanüstü bir gayret gösteriyor. EskaFloor, Türkiye ve dünyanın farklı noktalarına ürünlerini ulaştırarak, oralara da bayrağını taşıyor.

Müşterilerine Geniş Hizmet Alanı Sunuyor

 Dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmelere hızlı ve rahat bir şekilde uyum sağlayabilen EskaFloor, müşterilerine geniş hizmet alanı sağlayarak, yenilikçi ve dinamik duruşuyla tüketicilere en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor.

Hem Yurt İçine Hem De Yurt Dışına Hizmet Götürüyor

 Müşterilerinin beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilmeyi önemseyen EskaFloor, farklı tasarımları ve farklı malzemeleriyle hem yurt içine hem de yurt dışına hizmet vermeyi ilke edinmiş, marküteri, lamine parke ve macar parke ürünlerinde standartlara uygun, yenilikçi ve uzman bir yaklaşım sergileyerek, kaliteli ve müşteri memnuniyeti olan parkeler üretmeyi sürdürüyor.

 Hem yurt içi hem de yurt dışında saygın bir marka olmayı hedefleyen EskaFloor, dünyanın dört bir yanında ve Türkiye’nin her bölgesine ulaşarak, müşterilerinin her türlü parke ihtiyacını karşılayarak onları mutlu etmeyi amaçlıyor.

Genel Kültür