Özel Dedektif Hizmetimiz Ile Faaliyet Gösterdiğimiz Bölgeler

Özel Dedektif Hizmetimiz Ile Faaliyet Gösterdiğimiz Bölgeler

Özel Dedektif Hizmetimiz ile Faaliyet Gösterdiğimiz Bölgeler

Genel ifadeyle çeşitli alanlarda soruşturma yapmayı, bireylerin özel yaşamlarıyla ilgili bilgiler toplamayı yasal izinle çerçevesinde irtica edilen dedektiflik temelde iki türden oluşmaktadır: Resmi dedektif ve özel dedektif. Dedektif büroları içerisinde özel bir dedektif bürosu olarak İstanbul’da hizmet vermeye başlayan ve 2008 yılından günümüze yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile hizmetini sürdüren dedektif büromuz Türkiye Cumhuriyeti kanunları çerçevesi içerisindeki isteğiniz doğrultusunda hukuki süreçte kullanılabilecek her türlü bilgi ve delil toplanmasında yanınızda olmaya hazırdır.

Özel Dedektif Hizmetlerimiz

Firmamızın çeşitli konularda birden fazla hizmeti bulunmakla birlikte bu hizmetleri bireysel dedektiflik hizmeti içerisinde en çok talep görenler olarak şu şekilde sıralayabiliriz:

Eş Takibi/Aldatma Takibi: Eşinizin veya sevgilinizin size sadık olmadığından şüpheleniyorsanız, içinizi kemiren bu düşünceden tamamen arınmak adına firmamızla iletişime geçerek şüphelendiğiniz kişi adına yurt içinde ya da yurt dışında görevli personelimizle takip ettirebilir, elde edilen bilgilerle bu düşüncenin sonucundan emin olabilirsiniz.

Evlilik Öncesi Araştırma: Evladınız yuva kurmayı düşünüyor olabilir, işler ciddiye binmiş ve tanışma evresi de gerçekleşmiş olabilir. Peki bu tanışma yeterli geldi mi? Firmamızla birlikte çalışarak damadınız, gelininiz ya da gelecekteki eşiniz hakkında örf ve geleneklere uymak adına detaylı bir araştırma yapmak veya karşı tarafın bir şeyler saklayıp saklamadığını öğrenmek istiyorsanız özel dedektif büromuzla çalışarak içinizi rahatlatabilirsiniz.

Kayıp Kişi Araştırması: Çeşitli sebeplerden dolayı iletişime geçmeniz gereken kişileri yurt içi ve yurt dışında görevli personelimiz sayesinde yerini tespit ettirebilirsiniz.

Boşanma Davası: Aldığınız evlilik kararında yolun gitmeyen bazı olaylardan dolayı boşanmaya karar vermiş olabilirsiniz. Bu boşanma davasında hukuki açıdan kullanmak isteyeceğiniz bilgi ve belgelere gereksinim duyabilir ve bu gereksinimi profesyonel kadromuzla çalışarak elde edebilirsiniz.

Faaliyet Gösterdiğimiz Bölgeler

Türkiye’nin il ve ilçelerine ileri düzeyde hakim olan profesyonel araştırma kadromuz ile ülkemizin her yerine hizmet etmekteyiz. Yalnızca Türkiye ile sınırlı kalmayan bu hizmet başta Kıbrıs olmak üzere ihtiyacınız olan her ülkeye hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgi almak için dedektif büromuza gelebilir, web sitemizi ziyaret edebilir ya da telefon numaramızla iletişime geçebilirsiniz.

Genel Kültür