Mutluluk Çubuğu Ameliyatı ve Mutluluk Çubuğu Hakkında Her Şey

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı ve Mutluluk Çubuğu Hakkında Her Şey

Mutluluk Çubuğu hayatınızı değiştirmeye geliyor. Cinsel yaşamınız için milat olacak mutluluk çubuğu nedir? Bu soruya cevap verebilmek için penis implantlarına göz atmak doğru olacaktır.

Şişirilebilir Penis İmplantları

Şişirilebilir Mutluluk çubuğu nedir? Esnek ancak dayanıklı bir malzeme olan silikon materyalden yapılmış bağımsız bir sıvı dolu sistemdir. Penil implant, doğal bir ereksiyonun görünümünü ve özelliklerini taklit eder. Şişirilebilir bir penis implantı üç bölümden oluşur: Karın boşluğunda bir rezervuar, penis içerisinde iki silindir, skrotumda bir pompa.

Esnek Penis İmplantları

Esne(bükülebilir) Mutluluk çubuğu nedir? Penis şaftına yerleştirilen iki sert çubuktan oluşan esnek bir penis implantıdır. Bu implantın başka parçası yoktur. Ereksiyon olmak için tek yapmanız gereken penisi tutmak ve konumlandırmaktır. İşiniz bittiğinde, gizlemek için bükebilirsiniz. Esnek bir penis implantı, hareket kabiliyeti sınırlı erkekler için iyi bir seçenek olabilir.

Penil implantının Tercih Sebepleri

Hasta memnuniyet oranları oldukça yüksektir. Hastalar şişirilebilir penis implantlarından% 98 memnuniyet bildirmektedir. Ayrıca mutluluk çubuğu kullanan hastalar, ED veya diğer tedavi seçenekleri için ilaç alanlara göre önemli ölçüde daha memnundur.

Penisiniz sarkık olduğunda penis protezleri fark edilmeyecektir. Partneriniz siz istemedikçe mutluluk çubuğu implantınız olduğunu anlayamaz. Minimum iyileşme süresine sahiptir. Herkes farklıdır, ancak bir implant opresyonundan sonra tipik iyileşme süresi dört ile altı haftadır. Tamamen iyileştikten sonra, seksten zevk almaya yeniden başlayabilirsiniz.

Penil protezler sürekli hap kullanımına ve diğer medikal tedaviler ile kıyaslanacak olursa uzun dönemde çok daha ucuzdur. Penis implantlarının 10 yıllık bir süre içinde ED için en uygun tedavi olduğu gösterilmiştir. Mutluluk çubuğu doktor tarafından reçete edilir ve genellikle çoğu sigorta planı kapsamındadır.

İktidarsızlık Kaderiniz Olmasın

Bu kadar çok erkeğin ED ile mücadelesini gizlemesinin nedenlerinden biri, erektil disfonksiyonun yaşlanmanın doğal bir parçası olduğuna inanmaya yönlendirilmeleridir. Yaşlanmak, zaman zaman sırt ağrısı ve işitme sorunları yaşamak anlamına gelebilir. Ancak, ED ile savaşmaya devam etmemeniz için hiçbir neden yoktur. ED’niz diyabet, kalp hastalığı, nörolojik bozukluklar veya kanser tedavilerinin bir sonucu olsa da mutluluk çubuğu ile tedavi mümkündür.

Mutluluk Çubuğu Resmi Sitesi

Erektil disfonksiyonunuzu tedavi etmek için penis protezinin doğru seçim olduğunu düşünüyorsanız doğru yoldasınız demektir. Mutluluk çubuğu nedir sorusu hakkında daha detaylı bilgi almak için mutlulukcubugu.com.tr adresini ziyaret edebilir ve size ereksiyon bozukluğu konusunda yardım etme konusunda uzmanlaşmış bir doktor bulabilirsiniz. Unutmayın, cinsel sağlığınızın kontrolünü ne kadar çabuk kazanmaya başlarsanız, mutluluğu o kadar çabuk hissedebilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sağlık