İnşaat Kurutma Makineleri TTK Profesyonel Serisi

İnşaat Kurutma Makineleri TTK Profesyonel Serisi

Kompakt ve Güçlü Kurutma Cihazı

Trotec tarafından üretilen TTK serisi günümüzde en etkili inşaat kurutma cihazları olarak öne çıkmaktadır. Bu seri içerisinde yer alan en küçük nem alma cihazı olan TTK 200 küçük boyutlarına rağmen kendi grubunun en güçlüsü olarak kabul edilmektedir. Yüksek nem tutma kapasitesi sayesinde kısa sürede etkin bir kurutma garantisi sunan TTK serisi cihazların en büyük özelliği sürekli kurutma özelliklerinin bulunmasıdır. İsteğe bağlı olarak satışa sunulan yoğuşma pompası sayesinde sürekli su tahliyesi yapılır ve kurutma işlemine ara vermeksizin devam edilir. Bu kitin takılması ve çıkarılması son derece kolay olduğu için cihaz istenildiği ve ihtiyaca yanıt verecek şekilde kullanılabilir.

Güçlü Kurutma Cihazı Arayanlara

TTK 200, TTK 400 ve TTK 800 olmak üzere 3 kurutma cihazından oluşan TTK serisinin en büyük özelliği farklı nem alma kapasitesine sahip seçeneklerin sunulmasıdır. Bu sayede kullanıcılar kendi taleplerine en uygun olan cihazı mümkün olan ekonomik fiyatlarla satın alarak gereksiz maliyet artışlarının önüne geçilebilmektedir. Kullanıldıkları ortamda nemi emen ve inşaat ortamında gerekli kurutmayı en sağlıklı şekilde yapan nem kurutma cihazı sayesinde artık çok daha kısa sürede çok daha iyi sonuçlar elde edilebilmektedir. Özellikle de kış mevsiminde büyük sorunlar yaşanan kurutma sorununun çözümü olarak görülen TTK serisi aynı zamanda su baskınlarının ardından ihtiyaç duyulan nem alma taleplerini de en iyi şekilde karşılamaktadır.

Gücün Zirvesi TTK Serisi

TTK serisinin en büyük özelliği sahip olduğu güçtür. Seride yer alan tüm cihazların ortak özelliği kullanıldığı alanda kusursuz bir kurutmayı garanti altına almasıdır. Üstelik kullanılan inşaat kurutma cihazı sayesinde bu üstün kurutma mümkün olan en kısa sürede sağlanır ki bu da devam eden inşaatların çok daha kısa sürede tamamlanması anlamına gelir. Her geçen gün rekabetin kızıştığı inşaat sektöründe kaliteden taviz vermeden hızlı üretilen projeler başarı anlamına gelirken bu nedenle kurutma cihazlarının kullanımı artık istekten ziyade zorunluluk olarak görülmektedir. TTK serisi ise artan talebi en iyi şekilde karşılayacak cihazları ile mükemmel çözüm önerileri sunmaktadır.

Genel Kültür