Günlük Ayakkabı Alacaklara Model Tavsiyeleri

Günlük Ayakkabı Alacaklara Model Tavsiyeleri

Yaz aylarını geride bırakıp artık kış aylarına doğru girdiğimiz bu mevsim değişikliği döneminde akıllara en çok takılan sorunlardan birisi ise günlük ne tarz ayakkabılar giymemiz gerektiğidir. Korayspor sitesi üzerinden günlük spor ayakkabı çeşitleri arasından seçim yaparak; uygun fiyatlar ve yeni tarz modeller ile hem son modayı takip edebilir hem de konforlu bir alışveriş yapabilirsiniz. Korayspor.com sitesinde kadın, erkek ve çocuk ayakkabısı modellerini inceleyebilir, fiyat sıralaması yapabilir, kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz. Geçirdiğimiz bu zorlu günleri daha çabuk atlatmamız ve müşterilerinin daha temiz ve konforlu bir alışveriş yapmasını sağlamak adına Korayspor siparişleri özenle ve sağlığa uygun paketleme yaparak evlerinize temassız teslim gerçekleştirir. Tüm ürünler sağlığa uygun bir şekilde, kimyasal ürünler ile bizzat temas edilmeden, temassız olarak paketlenir.

Günlük Spor Ayakkabı

Kış aylarına girdiğimiz bu dönemde spor tutkunları için kışlık spor ayakkabı modellerini özenle tasarlayarak hizmete sunan Korayspor bu konuda güvenilirliğin ilk adresi olarak önümüze çıkmaktadır. Kadınlar için hem yazlarında hem de kış aylarında kullanabilecekleri kalın ve yumuşak tabanlı, spor tutkunları tarafından en çok tercih edilen modellerden bir tanesi Response Sr adlı yeni spor modelidir. Üç farklı renk seçeneği ve hem yazın hem de yazın kullanılmasını sağlayan termal özelliği ile yazın ayağı terletmez, kışın ise ayakların üşümesini engeller. Özel tasarımı ve su geçirmez bez özelliği ile hava şartlarına meydan okur.

Yeni sezonun yeni koleksiyonundan kadın günlük ayakkabı çeşitleri arasında günlük olarak her mevsim kullanılabilecek diğer bir model ise Zig Kinetica modelidir. Özel tasarımı ve şık modeli sayesinde hem spor hem de günlük olarak her mevsim kullanıma uygun bir modeldir. Dört çeşit renk seçeneği, termal özelliği, toplu tabanı, kalın kauçuk ve pamuktan yapılmış iç özellikleri ile defalarca yıkanmaya dayanıklı, yıpranmalara dayanıklı olarak üretilmiştir. Yeni sezonda her mevsim kullanım özelliklerine uygun olan hem günlük hem de koşu ayakkabısı olarak kullanılabilecek erkek günlük ayakkabı modellerinden birisi ise SI20 olarak gösterilebilir. Yeni sezonun yeni modellerinden olan bu ayakkabı geçtiğimiz sezon en çok tercih edilen ayakkabılardan birisi olmuştur. Her mevsim kullanım özelliğine sahip bu spor ayakkabı özel tasarımı, iç yapımı pamuktan, dış yapımı termal, su geçirmez ve kauçuk tabanı ile dizayn edilmez su geçirmez ve terletmez özelliktedir.

Günlük ayakkabı modellerinde unisex olarak çok amaçlı özellikler taşıyan, her mevsim kullanışlı ve geçtiğimiz sezon en çok tercih edilen yeni tasarım modellerden birisi ise Nmd__R1 olmuştur. Hem kadın hem de erkeklerin her mevsim kullanabilecekleri bu su geçirmez, termal ve pamuğumsu iç tasarımı ve tam 10 farklı renk seçeneği ile günlük ayakkabı siparişi en çok verilen ve en çok incelenen spor modellerinden biri olmaya devam etmektedir. Tavsiye ettiğimiz tüm bu modelleri Korayspor mağazaları veya korayspor.com sitesi üzerinden inceleyebilir, kredi kartına taksit seçenekleri uygulayabilir veya diğer tüm modelleri de inceleyerek dilerseniz fiyat, dilerseniz özelliklerine ve tarzınıza göre peşin fiyatına sipariş verebilirsiniz. Geçirdiğimiz bu zorlu günlerde mesafeyi korumak amaçlı, yaptığınız günlük ayakkabı ya da diğer çeşit alışverişlerinizi internet sitesi üzerinden de sepetinize ekleyerek gerçekleştirebilir, kredi kartı üzerinden taksit avantajınızı kullanabilirsiniz.

Geçtiğimiz bu pandemi günlerinde diğer müşterilerimizin de sağlığını korumak amaçlı her şikayette değişim yapılmamaktadır. Korayspor.com veya mağazaları üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerde iade veya değişim işlemlerinizi yapmak için çağrı merkezi telefon numarası üzerinden müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek talebinizi iletmeniz durumunda işleminiz şikayet değerlendirmesi sonucunda gerçekleştirilecektir.

Moda ve Yaşam