En iyi ücretsiz tasarım araçları Amatörden profesyonel içerik üretimine kadar tüm ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz ücretsiz tasarım…

En iyi ücretsiz tasarım araçları Amatörden profesyonel içerik üretimine kadar tüm ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz ücretsiz tasarım…

İster web‘den ister mobil uygulamadan kolaylıkla kullanabileceğiniz tasarım aracı, ücretsiz olarak sunduğu özellikler ile kolayca dilediğiniz tasarımı yapmanıza olanak sağlıyor.

İçerisinde yer alan birçok yardımcı araç sayesinde, dilediğiniz fikri dilediğiniz tasarıma çevirebilmeniz için kolay bir kullanım sunan Canva‘da, hazır şablonlar üzerinden düzenleme yapabilmeniz de mümkün.

Sosyal medya hesaplarınızdan kartvizit tasarımınıza kadar her ihtiyacınıza cevap veren Canva, mobil uygulama desteği ile de nerede olursanız olun yaratıcılığınız konuşturabilmenizi mümkün kılıyor.

Premium olarak ücretli versiyonu da bulunan tasarım aracının, ücretsiz versiyonunun da hemen hemen tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğini belirtelim.

Kolay ve pratik kullanımı ile öne çıkan Canva’yı buraya tıklayarak ziyaret edebilir ve yaratıcılığınızı konuşturmaya başlayabilirsiniz.

Adobe XD

Dünyanın önde gelen grafik ve medya yazılımlarını üreten Adobe tarafından sunulan ve oldukça kolay öğrenmesinin yanı sıra size sınırsız kullanım imkanı tanıyan Adobe XD, ücretsiz oluşu ile öne çıkıyor.

Kullanıcının hayal ettiği ne varsa oluşturmasına imkan tanıyan XD, hem macOS hemde Windows‘ta kullanılabilir. Hemen hemen her sistemde çalışabilir yapısı ile de dikkat çeken tasarım aracı, devamlı yeni kazandığı güncellemeler ve özellikler ile kullanıcıların harika işler ortaya koymasına destek olmaya devam ediyor.

Sosyal medya paylaşımlarından kompleks bir telefon veya web uygulamasının tasarımına kadar tüm imkanları size sunan Adobe XD‘nin detaylarına buradan ulaşabilir ve hemen ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca uygulamada Türkçe dil desteğinin olduğunu da belirtelim.

1 2 3