Duvar Kurutma Cihaz Modelleri

Duvar Kurutma Cihaz Modelleri

Duvar kurutma cihazı, duvardaki rutubeti yok eder. İnsan vücudu için nem belli bir orana kadar faydalıdır. Fakat belli bir yüzdenin altına veya üstüne çıkıldığında, çeşitli hastalıklara sebep olmaktadır. Bu sebeple, duvar kurutma cihazları önem teşkil etmektedir. Bu cihazların kullanım alanlarını ve 145 S modelini sizlere anlatacağız.

Otopark kurutma

Otopark duvarları çok nemlenen alanlardır. Sebebi ise otoparkların dört bir tarafının kapalı olması ve güneş ışığı almamasından dolayıdır. Bu yüzden otoparklar, inşaat aşamasında iken, duvar kurutma cihazı kullanılmamışsa, bu bölgeler sürekli rutubet alacaktır. Bunun yanı sıra pis bir görüntü ve koku olacaktır.

Zemin Kurutma

Zemin kurutma, kaba inşaat tamamlandıktan sonra, duvar kurutma cihazları ile odaların zeminlerinde kullanılır. Bunun yanı sıra sel ve su tesisatındaki sızıntılar gibi evinizin su basmasından sonra, duvar kurutma cihazı kullanılmalıdır. Kurutma işlemine geçmeden önce, evinizdeki bütün eşyalar dışarı çıkarılıp, oda içerisindeki sel suyu boşaltılır. Bu işlemlerin ardından, duvar kurutma cihazı ile duvar ve zemindeki rutubet alınır.

145 S Duvar Kurutma Cihazı

145 S modeli, endüstriyel olarak tabir ettiğimiz ve yaklaşık 500 litreye kadar rutubet kurutabilmektedir. Çok kullanışlı ve en çok tercih edilen modellerdendir. Fazla kapasiteye sahip ve problemsiz çalışmasına bağlı olarak, sunduğu ekonomik çözümlerle de dikkat çekmektedir. Bu sebeplerden dolayı duvar kurutma cihazı olarak 145 S modelini tavsiye ederiz.

Genel Kültür