Alara Kaya Kimdir?

Alara Kaya Kimdir?

Alara Kaya Kimdir? Hayatı

Bir manken ve model olan Alara Kaya 20 Haziran 1991 yılında Köln’de dünyaya gelmiştir. Küçük yaşta modellik yapmaya başladı. 58 kilo ağırlığında ve 1.71 metre boyunda olan 31 yaşındaki güzel model, birçok yarışmada başarı elde etmiş ve adından bahsettirmeyi başarmıştır. Katıldığı yarışmalarda finalistler arasında yer alan Alara Kaya, azmi, başarısı, duruşu ve dikkat çekici güzelliği ile önemli bir rol model haline geldi. RFH (Rheinische Fachhochschule Köln) Üniversitesi’nde Uluslararası İşletme Yönetimi eğitimi alan güzel isim Fenerbahçe taraftarıdır.

Kariyerine model, oyuncu, oyuncu ve sunucu olarak devam eden, güzelliğiyle efsane olan ve aynı zamanda kendinden emin adımlarıyla bir Türk kadını olan Alara Kaya, dünyaca ünlü bir modeldir. Şüphesiz günümüzün ve geleceğin en başarılı modellerinden biridir ve kendini her geçen gün geliştirmek için çaba sarf etmektedir. Tavrıyla ve profesyonelliği ile nasıl başarılı olunabileceğini herkese kanıtlamıştır.

Sosyal Medyada Alara Kaya

Sosyal medyada günlük hayatından kareler paylaşmayı seven Alara Kaya, sosyal medyada ilgi gördüğü kadar ayrıca tepki çekmektedir. Sosyal medya linçlerine karşı “Bana yardımcı olacak bir eleştiri varsa, elbette kabul edeceğim. Benim için en önemli şey orada sevdiğim insanlarla paylaştığım şeyler. Beni işimi yapmaya zorlayan hiçbir şey yok çünkü her zaman keyif alarak işimi yaptım. Her yarışta insanı zorlaştırabilecek bazı şeyler vardır. Her zaman bir rol model oldum, yanlış giden şeylerle, genç yaşımdan beri yaptığım şeylerle eğlendim. Sanırım bu linç ve eleştirilerle olgun bir şekilde başa çıkabilirim.” demiştir.

Çarpıcı güzelliğiyle göz dolduran bir model olan Alara Kaya, küçük yaşta modellik yapmaya başladı. Hayata dair açıklama yapan Alara Kaya “Hayatın sana öğretmek zorunda olduğu her şeyi tek bir cümleye sığdırmak zor. Ama tüm detayları görmezden geldiğimde, gözlerimi kapatıp büyük resme baktığımda, sevginin ve gücünün hayattaki en önemli gerçekler olduğunu görüyorum. Sevginin bizi besleyen, yaratan ve güçlendiren tek şey olduğunu hissediyorum ” demiştir. Instagram https://instagram.com/alarakayaofficial hesabında günlük aktivitelerini paylaşmaya aktif bir şekilde devam etmektedir.

Moda ve Yaşam