2021 Yılına Ait Olan “Pablo Escobar Kötülüğün Efendisi” Dizisi

2021 Yılına Ait Olan “Pablo Escobar Kötülüğün Efendisi” Dizisi

2021 Yılına Ait Olan “Pablo Escobar: Kötülüğün Efendisi” Dizisi

Pablo Escobar: Kötülüğün Efendisi isimlidizi, Netflix platformunda yer almakta olan bir dizidir. Dizide ünlü ve uyuşturucu baronu olmakta olan Pablo Escobar’ın hayatını ele almaktadır. Dizi Kolombiya yapımlı olan bir dizidir. Toplamda 113 bölüme ait olan dizi, 28 Mayıs 2012 tarihinde izleyici ile kavuşmuştur. Dizinin başrollerinde ise Andres Para, Christian Tappan, Anderson Ballesteros, Cecillia Navia ve Angie Cepeda isimleri yer alıyor. Dizinin senarist koltuğunda ise Juan Camilo Ferrand ismi oturuyor. Dizi, La parabola de Pablo eserinden uyarlanmış olan bir dizidir. Dizi, Netflix platformu üzerinde kitaplardan uyarlanan diziler arasında yer almaktadır. İzleyenler ve yapımcıları tarafından dizinin 18 yaş ve üzerindeki bireyler tarafından izlenmesi tavsiye edilmektedir. Dizinin yaratıcıları ise Juana Uribe ve Camilo Cano isimleridir. Pablo Escobar: Kötülüğün Efendisi isimli dizdi sert ve gerçekçi olan bir dizidir. Suç temalı diziler, drama dizileri Kolombiya yapımları türleri arasında da yer alan bir türdür.

Pablo Escobar: Kötülüğün Efendisi Dizisinin Konusu Nedir

Pablo Escobar: Kötülüğün Efendisi isimli dizi Netflix platformu üzerinde özellikle kitaptan uyarlanan diziler arasında yer almaktadır. Dizinin konusu ise gerçek bir hayattan ele alınmış bir konudur. Konuda ise kötü ve şöhretli, uyuşturucu baronu sahibi olan Pablo Escobar’ın hayatını başından sonuna kadar ele alıyor. Kaçakçılığa ve imparatorluğa dair bir hayatı olan Pablo Escobar’ın hayatını ve tüm hikayesini oldukça sürükleyici bir biçimde anlatıyor. Dizi Netflix platformu üzerinden izleyiciler üzerinde %95 oranında bir beğeni toplamış olan dizidir.

Pablo Escobar: Kötülüğün Efendisi Dizisi Nereden İzlenebilir

Dizi, Netflix platformu üzerinde yer alan bir dizidir. Diziyi Netflix platformu üzerinden izlemek oldukça kolay olacaktır. Bir üyelik ya da abonelik işlemi ile platform üzerinden izlenebilir. Üyelik ya da abonelik işlemi ise oldukça kolay bir işlem olacaktır. İşlemler tamamlanmadan önce belirli bir ücret talep edilir. Talep edilen bu ücret üzerine ise işlemler tamamlanmış olacaktır. Dizinin ücretsiz izlenmesi için ise internet üzerinde yer alan sayfalara erişim sağlamak gerekir. Bu sayfalara ise netflix izle ya da netflix ücretsiz izle gibi arama etiketleri ile erişim sağlanabilir. Böylelikle dizinin tüm bölümleri platform veya internet sitesi üzerinden izlenebilir.

Genel Kültür